Menu

اتحادیه قالیشویان و قالیبافان ری

تعرفه جدید قالیشویی اتحادیه (شستشوی عید) سال 98

تعرفه جدید قالیشویی برای شستشوی سال نو و نرخ تعرفه اتحادیه برای شستشوی فرش، موکت و... برای سال 98

بیشتر بخوانید

تعرفه قالیشویی اتحادیه

با توجه به گستردگی خدمات فرش و قالیشویی، تعرفه قالیشویی و خدمات فرش در سال 97 را توسط اتحادیه قالیشویان شهرری اعلام میکنیم.

بیشتر بخوانید

نحوه شکایت و انتقاد از قالیشویی ها

گاها پیش می آید که بعد از شستشوی فرش شما تصمیم به شکایت از قالیشویی ها میگیرید.نحوه شمایت و انتقاد از قالیشویی را در ادامه به شما خواهیم گفت.

بیشتر بخوانید

گشت و پایش مستمر واحدهای قالیشویی در دستور کار محیط زیست

رئیس اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان ری، برای بررسی وضعیت زیست محیطی و ساماندهی واحدهای قالیشویی، از گشت و پایش مستمر این واحدها در سطح شهرستان خبر داد.

بیشتر بخوانید

انبار کردن فرش

فرش وسیله ای ارزشمند است که باید حتی به انبار کردن آن نیز توجه کرد تا دچار آسیب دیدگی نشود.
برای این کار باید دقت و وسواس خاصی داشت. اگر شما نیز میخواهید فرشتان را در انباری منزلتان یا انبار کارخانه و یا بازار و... انبار کنید ما نکاتی را در این مقاله به شما خواهیم گفت که به شما کمک ویژه ای خواهد کرد.

بیشتر بخوانید

استفاده از آب شرب در قالیشویی ها

این که قالی‌شویی‌ها آب شرب شهرها را می‌بلعند، به سال‌ها فعالیت غیراصولی این واحدهای خدماتی برمیگردد، استمرار فعالیت آن‌ها مخاطرات زیست‌محیطی جدی به همراه داشته است.

بیشتر بخوانید

نرخ گذاری کالاها و خدمات

سید داود موسوی، معاون نظارت بر کالاهای مصرفی و شبکه‌های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت،  با اشاره به سخنان اخیر مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف تهران در رابطه با واگذاری تعیین نرخ برخی کالاها و خدمات به واحدهای صنفی اظهار کرد: مطالب مطرح شده مربوط به سال 1396 و در راستای یکصد و چهاردهمین جلسه هیات عالی نظارت بوده که در جلسه یکصد و شانزدهم اصلاح شده است.

بیشتر بخوانید

آخرین مطالب

RSS

پربازدیدترین مطالب

RSS
دی ان ان